Co na to nauka?

Oziębłość seksualna Polek

Erotine skutecznie podnosi poziom libido, niezależnie od przyczyn, które wywołały jego spadek.
Zaburzenia funkcji seksualnej Polaków
- myślisz, że to zdarza się tylko Tobie? Nic bardziej mylnego. Zaburzenia erekcji to problem, który dotyka 1,5 mln Polaków – wynika z badań Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Tylko co trzeci Polak prosi o pomoc specjalistę. Erotine pozwala skutecznie walczyć z zaburzeniem erekcji dzięki poprawie ukrwienia i stymulacji zmysłów oraz pobudzenia seksualnego.

Wiek a seks

Potrzeby seksualne spadają wraz z wiekiem – na miłosne igraszki nie ma ochoty prawie połowa pań po 50., jednak problem ten dotyczy również kobiet w każdym grupie wiekowej. Podobnie jest w przypadku mężczyzn – na zaburzenia funkcji seksualnych uskarżają się coraz młodsi Polacy. Erotine może być stosowane przez wszystkie grupy wiekowe wśród dorosłych osób.

Spadek formy seksualnej u Polaków

Czas przeciętnego stosunku seksualnego z roku na rok ulega skróceniu – obecnie trwa on poniżej 14 minut. Polacy kochają się też coraz rzadziej. Dzięki Erotine zwiększa się nie tylko długość, ale i częstotliwość odbywania zbliżeń seksualnych – kochamy się lepiej, częściej i dłużej.

Zaburzenia erekcji a samoocena

Według raportu „Zaburzenia seksualne u mężczyzn – obraz problemu oczami kobiet i mężczyzn malowany” sprawność seksualna zajmuje pierwsze miejsce w rankingu atrybutów męskości dla blisko 75% mężczyzn i jest jednym z głównych fundamentów ich samooceny. U kobiet brak pewności siebie często powodowany jest przez dodatkowe lata lub kilogramy. Erotine poprawiając jakość życia seksualnego doprowadza również do poprawy samooceny i zwiększenia pewności siebie.

Zaburzenia erekcji a związek

Wedle tego samego raportu w przypadku zaburzeń erekcji u partnera co trzecia Polka szuka problemu w sobie. Co dziesiąta myśli, że przyczyną problemu partnera jest zdrada. Rozwiązanie problemów z potencją dzięki stosowaniu Erotine pomaga przezwyciężyć problemy w związku.

Więziotwórcza rola seksu

Podczas seksu wydziela się oksytocyna, hormon odpowiedzialny za uczucie przywiązania i bliskości. Seks dzięki temu pełni rolę więziotwórczą, umacnia uczucie. Wedle teorii Stenberga namiętność, razem z intymnością i zaangażowaniem, jest jednym z trzech podstawowych fundamentów miłości. Erotine odkrywa przed kochankami nowy, fantastyczny świat seksu, dzięki czemu pozwala im na umocnienie łączących ich więzi i zbliżenie, nie tylko w sensie fizycznym.

Zmysły a seks

Synergia działania wzroku, słuchu, zapachu, dotyku i smaku rozbudza Twoje pragnienia, stymuluje funkcje seksualne, w tym wzbudzenie seksualnego podniecenia. Erotine, pobudzając i wyostrzając działanie wszystkich Twoich zmysłów, pozwala na odczuwanie nowych doznań i przyjemności.

Zmęczenie a seks

Stres i zmęczenie to najwięksi wrogowie pożądania. Erotine dzięki zawartości kofeiny i witaminy B6 pomaga pozbyć się poczucia znużenia.

Regulacja hormonalna

Brak ochoty na seks może być spowodowany niedostatecznym poziomem estrogenu lub testosteronu. Zawarte w Erotine składniki regulują gospodarkę hormonalną.

Produkty

Erotine to najnowsza mieszanka ziołowa, której formuła została opracowana naukowo w celu zwiększenia popędu i doznań seksualnych. Występuje w 2 wersjach: dla kobiet i mężczyzn.

Korzyści

Erotine zwiększa ochotę na seks i pożądanie. Wydłuża czas stosunku seksualnego i poprawia ukrwienie narządów płciowych, dzięki czemu doznania seksualne są lepsze i bardziej intensywne. Pomaga zachować sprawność seksualną.

Erotine złożone jest z naturalnych składników, które pobudzają do działania – zarówno w łóżku, jak i poza nim. Preparat zwiększa pobudzenie seksualne, polepsza ukrwienie i reguluje gospodarkę hormonalną. Redukuje stres i zmęczenie, poprawia witalność i samopoczucie.

Dieta a seks

Ogromne znaczenie dla popędu płciowego ma dieta i zawarte w niej składniki odżywcze. Brak odpowiedniej ilości cynku (który jest jednym składników preparatu) może prowadzić nawet do impotencji. Erotine, jako suplement, uzupełnia dietę w niezbędne składniki, które odpowiadają za funkcję seksualne – pobudzają chęć na seks i zwiększają intensywność doznań.

Kobiecy metabolizm

Wiele problemów z kobiecym libido jest wynikiem zmian zachodzących na poziomie metabolizmu – całokształtu reakcji chemicznych w naszym organizmie, dzięki któremu jest możliwe jego funkcjonowanie. Erotine usprawnia przepływ bodźców i stymuluje metabolizm, co poprawia intensywność doznań i jakość życia erotycznego.

Cudowne białko

Podniecenie seksualne wywołuje powstanie impulsów elektrycznych wzdłuż nerwów zmierzających do penisa, które powodują uwolnienie tlenku azotu. Ten z kolei produkuje substancję w ciałach jamistych, co pozwala na dopływ krwi i osiągnięcie erekcji. Jeden z aminokwasów białka, zwarty w Erotine – arginina – nie tylko zwiększa witalność, potencję i produkcję spermy – jest przekształcany właśnie w tlenek azotu, dzięki czemu ułatwia erekcję.

Orgazm a ukrwienie. Osiągnięcie satysfakcji seksualnej u kobiet wiąże się z odpłynięciem krwi z nabrzmiałych w trakcie podniecenia seksualnego narządów. Im lepiej są one ukrwione, tym doznania intensywniejsze i przyjemniejsze. Również czas i siła erekcji zależą od właściwości naczyń krwionośnych prącia. U mężczyzn erekcja następuje w wyniku stymulacji seksualnej – fizycznej, czyli przez dotyk lub psychicznej, dzięki fantazjom seksualnym. Podniecenie sprawia, że uwalnia się związek chemiczny, który powoduje rozluźnienie mięśni w ciałach jamistych, a tym samym pozwala na szybki dopływ krwi do penisa. Jego rozszerzenie uciska żyły, tym samym wiążąc krew w ciałach jamistych i podtrzymując erekcję. W momencie szczytowania seksualnego żyły otwierają się, odprowadzając krew z penisa. Grubość oraz czas erekcji zależy właśnie od zdolności tych naczyń krwionośnych. Erotine stymuluje obieg krwi i pobudza ukrwienie, tym samym doprowadzając do wzrostu intensywności doznań i przyjemności z nich pochodzących.

EROTINE – SUPLEMENT DIETY

Opracowany naukowo w celu usprawnienia obiegu krwi, wzrostu popędu seksualnego oraz doznań seksualnych. Opatentowana formuła, 100% naturalny skład suplementu, bez konserwantów i sztucznych wypełniaczy, same składniki odżywcze:

  • Zioła – naturalne afrodyzjaki (żeń-szeń koreański, korzeń maca, lubczyk, owoce cytryńca, ziele Damiana)
  • Minerały (cynk, wapń, magnez)
  • Witaminy (B6, B9)
Dowiedz się więcej